Serwis gemmaoleje.pl używa ciasteczek (cookies), dzieki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o ciastkach

Rozumiem
Skontaktuj się z nami!
Logowanie do systemu Gemma Partner Aby zalogować się do systemu Gemma Partner podaj poprawnie nazwę użytkownika i hasło.

Zapomniałem hasła

Nie masz jescze konta zarejestruj się!

Oleje Veedol

Oleje marki Veedol dostępne w ofercie firmy Gemma

Legendarny VEEDOL

Już w 1914 r. produkty marki Veedol wybrane zostały przez specjalistów do pierwszego na świecie masowo produkowanego Forda Modelu T. Renoma produktów Veedol rosła z czasem, a wraz z nią ich popularność w branży samochodowej, lotniczej i przemysłowej. Tradycja, najwyższa jakość, profesjonalizm i nieustanny rozwój, to tylko niektóre cechy definiujące Veedol.

W ubiegłym stuleciu, dzięki doskonałym parametrom, produkty Veedol wybierane były przez największych producentów wyrobów finalnych. Jakość olejów bazowych, prowadzone badania i technologia, w połączeniu z najlepszymi dodatkami gwarantują ponadprzeciętne właściwości produktów Veedol.

Od ponad 100 lat – wybór profesjonalistów!

Produkty dla profesjonalistów

Olej silnikowy Veedol gwarantuje niezawodność, dłuższą żywotność silnika i lepsze osiągi zarówno samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Oleje przekładniowe, smary i ciecze chłodzące Veedol, tworzone są tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

PREMIUM
Ostatnia generacja olejów silnikowych Veedol o wysokiej wydajności spełnia najwyższe standardy określone przez kluczowych producentów dla najnowocześniejszych silników.

PROFESSIONAL
Wysokiej jakości i uniwersalne oleje silnikowe, charakteryzujące się dodatkami, które zapewniają optymalną ochronę silnika i w pełni spełniają obecnie obowiązujące międzynarodowe normy.

PERFORMANCE
Oleje spełniające wymagania dotyczące nowoczesnych silników, zgodnie z kluczowymi specyfikacjami i zapobiegające zbyt szybkiemu zużyciu elementów przy znakomitym stosunku jakości do ceny.

Oleje VEEDOL

Czy wiesz, że VEEDOL był pierwszym olejem silnikowym stosowanym w masowo produkowanym samochodzie Ford model T

Wykorzystaj imponujący dorobek prestiżowej marki!
Od momentu założenia (1913 r.) marka Veedol słynie z wyjątkowej jakości, profesjonalizmu i niezawodności. Nasze bogate doświadczenie czyni nas idealnym partnerem w branży wysokiej jakości środków smarnych i płynów.

oleje Veedol
Veedol timeline Veedol timeline Veedol timeline Veedol timeline Veedol timeline Veedol timeline
oleje Veedol
Wybierz najlepszy produkt dla Twojego samochodu:
Skontaktuj się z nami!
GEMMA Spółka jawna
Maciej Gąsiorek
Leszek Mlekodaj
Libertów
ul. Góra Libertowska 16
30-444 Kraków

tel: 48 12 270 32 76
e-mail: biuro@gemmaoleje.pl
Sprawdź nasz profil
Zmień na wersję desktop

© 2010-2014 gemmaoleje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by webengineer.biz