Serwis gemmaoleje.pl używa ciasteczek (cookies), dzieki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o ciastkach

Rozumiem
Skontaktuj się z nami!
Logowanie do systemu Gemma Partner Aby zalogować się do systemu Gemma Partner podaj poprawnie nazwę użytkownika i hasło.

Zapomniałem hasła

Nie masz jescze konta zarejestruj się!

Szeroki wachlarz usług dla twojego samochodu

Mechanika i serwis samochodowy, wymiana oleju, opon myjnia ręczna samochodowa.

Nam możesz zaufać!

Naprawiamy samochody wszystkich marek i w każdym wieku począwszy od przeglądów i wymian eksploatacyjnych w samochodach nowych, które są jeszcze na gwarancji po samochody zabytkowe.

Zostawiając swoje auto w serwisie Gemma mogą Państwo liczyć na kompetentnie wykonanie usługi.

Jest to doskonałe miejsce na wykonanie przeglądu okresowego jak również na usunięcie usterki w aucie. Dzięki ścisłemu powiązaniu naszej firmy z producentami olejów, filtrów, akumulatorów, opon oraz części, nasi pracownicy odbywają systematyczne szkolenia, co zapewnia im wiedzę i stały kontakt z nowinkami technicznymi. Oprócz szkoleń mają również dostęp do dokumentacji technicznej obejmującej wszystkie marki i modele samochodów. Jeśli w trakcie naprawy okaże się, że konieczna jest dodatkowa naprawa, skontaktujemy się. Nie wymienimy żadnej części ani nie dokonamy żadnej naprawy bez Twojej wcześniejszej akceptacji. Oferujemy części do wszystkich samochodów. Do wyboru mamy zarówno produkty oryginalne jak i ich tańsze zmienniki. Jeżeli nie posiadamy ich w ofercie, zamówimy je specjalnie dla Ciebie. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu lub w dogodnym dla Ciebie terminie. Na życzenie zwracamy zużyte części dzięki temu masz 100% pewności co do zasadności wykonanej naprawy.

Regulacje GVO

Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji całopojazdowej. Rozwój oferty usługowej sieci jest konsekwencją stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego. Zapewniamy pełną obsługę samochodów wszystkich marek w zakresie przeglądów okresowych, diagnostyki oraz napraw mechanicznych i elektrycznych przy wykorzystaniu części spełniających definicję części oryginalnych.

Przeglądy eksploatacyjne wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu. Montaż wyłącznie części zgodnych z oryginałem w myśl obowiązujących przepisów GVO. Zgodnie z obowiązującymi od 01.11.2004 przepisami GVO wykonywanie przeglądów okresowych poza siecią warsztatową producenta pojazdu nie ogranicza praw właściciela pojazdu do roszczeń gwarancyjnych.

Wybierz najlepszy produkt dla Twojego samochodu:
Skontaktuj się z nami!
GEMMA Spółka jawna
Maciej Gąsiorek
Leszek Mlekodaj
Libertów
ul. Góra Libertowska 16
30-444 Kraków

tel: 48 12 270 32 76
e-mail: biuro@gemmaoleje.pl
Sprawdź nasz profil
Zmień na wersję desktop

© 2010-2014 gemmaoleje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by webengineer.biz