Serwis gemmaoleje.pl używa ciasteczek (cookies), dzieki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o ciastkach

Rozumiem
Skontaktuj się z nami!
Logowanie do systemu Gemma Partner Aby zalogować się do systemu Gemma Partner podaj poprawnie nazwę użytkownika i hasło.

Zapomniałem hasła

Nie masz jescze konta zarejestruj się!

Akumulatory Varta

Sprawdzona jakość - dostępna w ofercie handlowej.

Akumulatory VARTA

Dokądkolwiek prowadzi Cię droga, z akumulatorami VARTA zawsze dojedziesz do celu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, posiadasz pojazd z systemem Start-Stop czy też jeździsz bogato wyposażonym samochodem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, akumulatory Black, Blue i Silver z gamy Dynamic Trio zapewniają moc, której potrzebujesz.

Akumulatory godne zaufania

Produkty Varta montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt kunsztu i dbałości naszych inżynierów. Akumulatory zapewniają dłuższą żywotność, mniejszą korozję i niższe koszty eksploatacji - cechy te znajdziesz we wszystkich produktach VARTA od zaawansowanej linii Start-Stop po profesjonalne produkty do zastosowań motorowodnych. Wybierając markę VARTA, zyskujesz najwyższą jakość i nowoczesną technologię.
Innowacja – Innowacyjne akumulatory pozwalają na oszczędności paliwa, w samochodach z funkcją Start-Stop. Wyprodukowane przy 20% mniejszej emisji gazów cieplarnianych zapewniają nie tylko pewny rozruch silnika, ale także skutecznie zmniejszają zużycie paliwa
Doświadczenie klasy premium – zabierz swój samochód do warsztatu posiadającego certyfikat VSSP, aby przekonać się, jak wygląda wymiana akumulatora na najwyższym poziomie. Dodatkowo program serwisowy VSSP gwarantuje pomoc drogową.
Bogata historia – marka Varta może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat. Akumulatory są montowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

Wyszukaj akumulator Varta

Asortyment VARTA

Z myślą o nieustannie ewoluujących wymaganiach odbiorców na całym świecie, Johnson Controls stworzył szeroki asortyment akumulatorów VARTA mogących zasilić najróżniejsze pojazdy. Jeśli kupiłeś swoje pierwsze auto, szukasz niezawodnego rozwiązania do samochodu rodzinnego lub jeździsz bogato wyposażonym pojazdem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, znajdziesz odpowiednią technologię, pasującą do Twojego stylu życia. Jeśli wymagasz niezawodności swojego pojazdu z funkcją Start-Stop, wybierz akumulator, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia Twoich potrzeb energetycznych. Każdy akumulator został indywidualnie dostosowany do unikatowych wymagań różnych pojazdów. Oznacza to, że akumulatory VARTA to o wiele więcej niż zasilanie Twojego auta na trasie.

akumulatory Varta
 • VARTA BLUE E43 72AH 680A P+

  varta

  Zapytaj w sklepie

 • VARTA BLUE D59 60AH 540A P+

  varta

  Zapytaj w sklepie

 • VARTA SILVER D15 63AH 610A

  varta

  Zapytaj w sklepie

 • VARTA SILVER E38 74AH 750A

  varta

  Zapytaj w sklepie

 • VARTA BLUE D24 60AH 540A P+

  varta

  Zapytaj w sklepie

 • WESTA FORSE 74AH 720A P+

  varta

  Zapytaj w sklepie

Wybierz najlepszy produkt dla Twojego samochodu:
Skontaktuj się z nami!
GEMMA Spółka jawna
Maciej Gąsiorek
Leszek Mlekodaj
Libertów
ul. Góra Libertowska 16
30-444 Kraków

tel: 48 12 270 32 76
e-mail: biuro@gemmaoleje.pl
Sprawdź nasz profil
Zmień na wersję desktop

© 2010-2014 gemmaoleje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by webengineer.biz