Serwis gemmaoleje.pl używa ciasteczek (cookies), dzieki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o ciastkach

Rozumiem
Skontaktuj się z nami!
Logowanie do systemu Gemma Partner Aby zalogować się do systemu Gemma Partner podaj poprawnie nazwę użytkownika i hasło.

Zapomniałem hasła

Nie masz jescze konta zarejestruj się!

Americol

środki do pielęgnacji, ochrony i mycia silnie zabrudzonych rąk

Historia Americol

Firma Americol posiada ponad 100-letią tradycję w produkcji chemii przemysłowej.

Firma specjalizuje się w sprzedaży past do mycia rąk, które dostarcza do największych polskich przedsiębiorstw z branży elektroenergetycznej, elektromaszynowej, celulozowej, chemicznej itd., a także, poprzez rozległą sieć dystrybutorów do warsztatów samochodowych, zakładów poligraficznych, ślusarskich i instalacyjnych.

Środki do mycia i ochrony rąk

 • Pasta do mycia rąk - żółta.
  Usuwa ekstremalnie uporczywe zabrudzenia takie jak smoła, lakiery, farby (także drukarskie), atrament, sadzę, smary, tłuszcze, asfalt, oleje, żywice, kleje (także dwuskładnikowe). Pasta przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłowych, drukarniach i lakierniach.

 • Pasta do mycia rąk - biała.
  Produkt przeznaczony do usuwania średnich i silnych zabrudzeń takich jak smary, tłuszcze, atrament. Pasta przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłowych i do użytku ogólnego.

 • Pasta do mycia rąk - czerwona.
  Efektywny środek do mycia rąk na bazie przyjaznych skórze składników - niskoaromatycznych węglowodorów i środka ściernego. Z łatwością usuwa on uporczywe zabrudzenia przemysłowe takie jak smoła, atrament, sadza, smary, oleje, tłuszcze. Pasta przeznaczona jest do użytku w warsztatach i zakładach przemysłowych.

 • Pasta do mycia rąk - special.
  Produkt przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń przemysłowych takich jak smary, tłuszcze, atrament, smoła, kleje. Pasta przeznaczona jest do użytku w warsztatach i zakładach przemysłowych.

Nasza oferta

Firma Americol to holenderski producent chemii przemysłowej, jednak domeną produkcji i tym w czym się specjalizujemy są środki do pielęgnacji, ochrony i mycia silnie zabrudzonych rąk, w przyjętej nomenklaturę tzw. pasty BHP, ale w ofercie posiadamy również szerokie portfolio chemii czyszczącej (preparaty zasadowe, kwasowe, odtłuszczacze na bazie węglowodorów czy wody, etc.) stosowanej w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym, spożywczym i morskim. Szerokorozumiane pasty BHP są powszechnie obecne w przemyśle jak i w motoryzacji, stosowane do mycia silnie zabrudzonych rąk gdzie zwykłe mydła i detergenty nie dają rady usunąć zabrudzeń po smarach, farbach, lakierach czy żywicach.

Środki do pielęgnacyjne Americol
Wybierz najlepszy produkt dla Twojego samochodu:
Skontaktuj się z nami!
GEMMA Spółka jawna
Maciej Gąsiorek
Leszek Mlekodaj
Libertów
ul. Góra Libertowska 16
30-444 Kraków

tel: 48 12 270 32 76
e-mail: biuro@gemmaoleje.pl
Sprawdź nasz profil
Zmień na wersję desktop

© 2010-2014 gemmaoleje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by webengineer.biz